O nas

Kilka słów o naszym salonie

Fantazja – fryzjer Olsztyn to miejsce stworzone specjalnie dla Państwa, w którym zapewniamy profesjonalną i kompleksową pielęgnację włosów kobiet jak i mężczyzn. Salon fryzjerski Fantazja w Olsztynie istnieje od 2011 roku, jednak nasze doświadczenie zawodowe to 28 lat rzetelnej pracy z klientem. Nasza praca stawia przed nami ciągłe wyzwania, więc uważnie obserwujemy świat i zmiany jakie w nim zachodzą. Śledzimy trendy w modzie i systematycznie bierzemy udział w warsztatach szkoleniowych, umożliwia to świadczenie usług fryzjerskich na najwyższym poziomie. Posiadamy wiedzę i doświadczenie dlatego jesteśmy w stanie świadczyć Państwu profesjonalne usługi w atrakcyjnych cenach. Nasza praca to dla nas wielka pasja i podchodzimy do niej z wielkim sercem i zaangażowaniem.

Korzystamy tylko z profesjonalnych kosmetyków do włosów, wyłącznie renomowanych firm. W połączeniu z najwyższej jakości sprzętem gwarantuje to naszym Klientom wysoką jakość usług i bezpieczeństwo.

Każda osoba jest indywidualnością, dlatego też każdego Klienta traktujemy wyjątkowo. Wysłuchamy oczekiwań i doradzimy odpowiednią fryzurę.

Gosia Dwórznicka  Agnieszka Garbuszewska


Copyright (C) fryzjer-olsztyn.eu Projektowanie stron internetowych Olsztyn
O nas
Fantazja Facebook